ВАЖЛИВО

Влада обіцяє допомогти аграріям, які постраждали від посухи

14.09.2020 17:02
https://agronews.ua/

Програму «Доступні кредити 5-7-9%» розширять і на постраждалих через посуху фермерів, профільні міністертва мають розробити програми зрошування і вирішити питання страхування врожаю. Тепер чекаємо на реалізацію обіцяного Президентом. Про це повідомив на своїй Facebook сторінці голова об`єднання Агро-Продовольчої Ради та Всеукраїнського конгресу фермерів, Іван Слободяник, пише agronews.ua.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський під час спілкування з представниками ЗМІ в межах робочої поїздки в Одеську область заявив, що Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства отримало завдання щодо підготовки програми підтримки фермерів, які постраждали від посухи. Зокрема, передбачається розширення програми “Доступні кредити 5-7-9%”.

«Я говорив із фермерами. Поставили завдання. Крім програми “5-7-9%”, буде виділено частину в цій програмі для фермерів. Найперше для тих, хто постраждав від посухи в Україні», – зазначив голова держави.

Володимир Зеленський наголосив, що за програмою “Доступні кредити 5-7-9%” видано позик на суму 6 млрд грн.

Крім того, профільні міністерства мають розробити програми зрошування.

«Всі скаржаться, що довгі роки – засуха, фермери втрачають урожай. Так, це природа, це клімат, але держава не може відповідати, що це тільки природа та клімат», – підкреслив Президент.

Голова держави також зазначив, що уряд має вирішити питання страхування врожаю.

Оприлюднено реальні масштаби посухи на Одещині: подробиці дивіться у відео.


Перегляди: 2
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: