ВАЖЛИВО

Відомого виробника майонезу викрито на обмані споживачів

11.09.2023 09:30
mayonez-v-domashnih-usloviyah-recept-2

Український торговий бренд “Щедро” спантеличив покупців екзотичною складовою свого майонезу Преміум. Його виготовляють з олією авокадо, яка є безцінним джерелом корисних речовин для організму. Та як з’ясувалося, це радше маркетингова приманка, аніж реальна складова продукту. Про це повідомляє top.today.ua, пише agronews.ua.

У наш час, коли навколо продають гори усілякої їстівної “хімії”, люди, які сповідують здоровий спосіб життя, ретельно вишукують продукти, що містять якомога більше корисних компонентів. Отож, такий майонез для них – справжня знахідка. Покупець, немов метелик на світло, “летить” на олію авокадо, який виробник виніс “на титулку” своєї упаковки.

Адже така олія “здатна захистити клітини від вільних радикалів, які згубно впливають на організм і тим самим продовжити молодість. Регулярно вживаючи її в їжу, можна підвищити імунітет, відновитися після хвороби, звільнитися від продуктів розпаду”. Принаймні, так пише Вікіпедія.

Щоправда, на звороті упаковки, вже значно дрібнішими літерами, скромно зазначений вміст цієї олії. Як з’ясувалось, “олія авокадо нерафінована” становить 0,01% від загальної маси продукту. Можна не сумніватись, що такого вміст цього інгредієнту здатний виявити хіба що дуже ретельний хімічний аналіз. А про неперевершений “оздоровчий ефект” від цього інгредієнту, то й взагалі не йдеться.

“Щедро” перейшов усі межі розумного. І це вже не маркетинг, а банальний обман покупця”, – констатує автор фото.

Мабуть, на майбутнє ці торговій марці, яка, до речі, об’єднує понад сотню найменувань продуктів, доведеться або переглянути свою маркетингову політику, або змінити назву, бо якось насправді не дуже щедро виходить у неї із гарантованим вмістом задекларованої користі.Перегляди: 45
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: