ВАЖЛИВО

Вчені вивели унікальний гібрид кавуна

19.08.2022 08:31
kavun-essence-744x440-1

Ізраїльська компанія Origene Seeds виводить у комерційний обіг насіння кавунів Есенс. Цей безнасіннєвий гібрид потребує на 30% менше води та добрив на кілограм продукції. Про це повідомляє jagodnik.info, пише agronews.ua.

Виробники вважають, що гібрид може успішно вирощуватися в країнах, де посуха є звичним явищем – у США, Південній Америці, Близькому Сході, Далекому Сході, Африці та Австралії.

За словами Еяля Варді, генерального директора та засновника Origene Seeds, в Європі насіння Есенс висадили в південних районах Середземномор’я, Іспанії, Італії, Греції та Туреччині. 

Під час трирічних виробовувань гібриду у всьому світі виробники заощадили щонайменше на 25-30% менше води та на 20-30% менше добрив. 

“Це значна економія для виробників враховуючи витрати на добрива, які за останні два роки зросли більш ніж вдвічі”, – пояснив Еляль Варді.

Інтеграція нових, посухостійких сортів з технологіями точного землеробства (наприклад, безперервний моніторинг вмісту води в ґрунті, розширені функції зрошення, дрони з зображеннями поля та дистанційними датчиками тепла) підвищить ефективність використання води для поливу, зменшить витрати, пов’язані з управлінням зрошенням, збільшить урожай високоякісних плодів, і приведе до обґрунтованих фермерських рішень.

В останнє десятиліття програма розведення кавунів Origene Seeds була зосереджена на аспектах посухостійкості, а також на інтрогресії ознак від генотипів дикого кавуна до культивованого. В результаті цієї новаторської дослідницької роботи, серія нових та унікальних сортів кавунів стала комерційно доступною.Перегляди: 7
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: