НОВИНИ

Вчені розробили канабісовмістну ковбасу

08.02.2022 17:32
2019-07-06_084645

Стартап Planet Based Foods дебютував у США з першим м’ясом рослинного походження, виготовленим із коноплі як основного інгредієнта. Про це повідомляє newfood.media, пише agronews.ua.

Використовуючи інноваційний процес, який максимізує вміст поживних речовин, стартап створює котлети для гамбургерів, ковбаски та навіть крабли із насіння коноплі з додаванням горохового протеїну та коричневого рису.

Planet Based Foods стверджує, що її продукти забезпечують високоефективне харчування та омега-3-6-9 жирні кислоти без використання сої, глютену або ГМО. 

Наразі компанія пропонує п’ять позицій, доступних для покупки в Інтернеті: оригінальний конопляний бургер, південно-західний конопляний бургер з зеленим чилі, хот-доги для сніданку та італійський і оригінальний крамбл.

Planet Based Foods була заснована в 2019 році Брейліном Девісом, Робертом Девісом і Тедом Кешем, які разом присвятили 6 років дослідженням і розробкам, спрямованим на перетворення конопляного білка у м’ясо рослинного походження.

Багата білком і поживними речовинами конопля також є надзвичайно стійкою культурою, яка пропонує ряд екологічних переваг. 

Коноплі вимагають менше поливу, ніж більшість сільськогосподарських культур, допомагають регенерувати та покращувати ґрунти, можуть вирощуватися без пестицидів і краще пристосовані до змін клімату.

«Planet Based Foods ставить перед собою місію перетворити коноплю на джерело білка та нагодувати наступні покоління», – сказав Брелін Девіс, генеральний директор і співзасновник стартапу.

Читайте також: Як зменшити ризик рейдерства сільськогосподарської землі в Україні.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: