ВАЖЛИВО

Вчені представили три нові сорти апельсину

28.03.2023 09:11
5223694_1000

Всесвітнє зростання популярності пігментованих сортів цитрусових пояснюється не лише їхнім привабливим кольором і чудовим смаком, але й надзвичайною користю для здоров’я через вміст лікопіну. Компанія Biogold North America, що займається розробкою сортів цитрусових, тепер видає ліцензії на вирощування трьох нових сортів червоних апельсинів у Каліфорнії. Про це повідомляє agronews.ua.

Kirkwood Red Navel – це апельсин з червоною м’якоттю з вищим рівнем кислотності, який зберігає твердість упродовж сезону порівняно зі стандартними сортами. Ці особливості дозволяють плодам висіти на дереві на чотири тижні довше.

Villa 11 Late Red Navel –  виник як мутація дерева Cara Cara в Австралії. Це справжній пізній сорт з високою твердістю, що дозволяє продовжити сезон до шести тижнів.

Ruby Seedless Valencia –  селекція Biogold Ruby Valencia без кісточок, це сорт з червоною м’якоттю, яка дозріває з травня по серпень, це дозволяє сезону апельсинів з червоною м’якоттю тривати з початку/середини грудня до серпня, починаючи зі звичайних сортів, за яким слідують Kirkwood Red, Villa 11 і Ruby Valencia.Перегляди: 12
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: