НОВИНИ

Вчені представили нові сорти руколи та мангольда

22.08.2022 11:05
rukkola02-1024x683

Tozer Ibérica представляє новий сорт насіння овочів. Про це повідомляє freshplaza.com, пише agronews.ua.

Tozer Ibérica продовжує розширювати свій каталог, презентуючи нові сорти. Іспанська дочірня компанія британської компанії Tozer Seeds продовжує впроваджувати інновації, не вдаючись до генетичної модифікації, і прагне розширити свій асортимент насіння, щоб бути в змозі обслуговувати вимогливий, динамічний і мінливий ринок.

«Ми дуже задоволені новими поповненнями до нашого і без того великого портфоліо. Ми покращили стійкість до деяких із найпоширеніших шкідників, збільшили врожайність рослини та покращили однорідність виробництва», — говорить Хосе Карлос Грахеда, менеджер з продажу Tozer Ibérica.

Рукола і мангольд, висока стійкість до пероноспорозу

Було представлено чотири докомерційні сорти руколи (TZ5622, TZ5623, TZ7635 і TZ5639) з різним ступенем міцності. Вони приєднаються до вже відомих Афродіти, Аполлона, Сатурна, Артеміди та Афіни.

Існує також новий комерційний сорт мангольда TZ9041, вироблений Pop Vriend і розповсюджений Tozer Ibérica в Іспанії. Він має високу стійкість до несправжньої борошнистої роси та більш енергійний, ніж Ion, Fluence та Tesla, які вже продаються.Перегляди: 3
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: