ВАЖЛИВО

Вчені представили холодостійкий сорт перцю

29.09.2022 11:12
416-1

Жовтий овочевий перець WLS 1225 нідерландської компанії Westland Seeds має шанс стати хітом при вирощуванні в теплицях в умовах високих цін на паливо. Про це повідомляє GroentenNieuws, пише agronews.ua.

«Ми маємо цей сорт з 2014 року», – сказав Іван ван Вліт, співвласник Westland Seeds. – Ми знаємо, що для його вирощування потрібно менше енергії. Протягом останнього десятиліття цей сорт овочевого перцю вирощували щороку в Нідерландах і за кордоном». 

Він додав, що цей жовтий сорт також вирощують у таких країнах, як Німеччина, Канада, Азія та на Близькому Сході з його екстремальною мінливою погодою.

Більшість сортів овочевого перцю погано реагують на зниження тепличних температур. Коли це відбувається, рослини стають слабкими. 

«Звичайно, ви все ще не можете вирощувати цей сорт при, скажімо, 11°C, але йому не потрібно стільки тепла, скільки іншим сортам. Кожен градус, який ви можете опустити нижче звичайного, економить багато грошей», – уточнив Іван ван Вліт.

Враховуючи зиму та високі ціни на енергоносії, у Північно-Західній Європі акцент робиться на енергоефективних сортах. 

«Але літо в цих країнах із зростаючими високими температурами створює проблеми для виробників. У будь-якому випадку ми вибираємо сорти, які можуть краще протистояти дедалі екстремальнішим літам», — зауважує Ван Вліт. – Цей гібрид дає великі плоди влітку. Тут якість коренів має життєво важливе значення, оскільки саме це забезпечує витривалість рослини».

Читайте також: Відбудеться безкоштовний вебінар щодо приватизацію державного та комунального майнаПерегляди: 4
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: