ВАЖЛИВО

В Україну завезли небезпечну черешню

27.05.2022 10:03
745x-41692066_s.b9b

Виявлено перевищення норми концентрації фосфорорганічного інсектициду у черешні, яку реалізовували на столичному ринку. Про це інформує пресслужба Держпродспоживслужби, пише аgronews.ua.

Як зазначається, до Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві надійшло звернення, щодо отруєння громадянина, що вживав в їжу черешні Cerezas-Cherries, виробник Іспанія.

Центральною випробувальною державною лабораторією Держпродспоживслужби в Київській області та м. Києві проведено відбір проб зазначеної черешні.

Відповідно Експертного висновку виданого за результатами лабораторного дослідження у харчовому продукті наявність фосфорорганічного інсектициду «Бромофос» у концентрації 0,13 мг/кг (при нормі не більше 0,07 мг/кг), що не відповідає вимогам ДСТУ EN 12393-1.2.3:2003, що могло призвести до отруєння та виникнення анафілактичного шоку у потерпілого заявника.

Черешня була знята з реалізації. Головним управлінням Держпродспоживслужби в м. Києві підготовлено та направлено листа до Деснянського Управління поліції Головного управління Національної поліції України у м. Києві з проханням вжити заходів реагування відповідно до законодавства.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: