ВАЖЛИВО

В Україну завезли небезпечні морепродукти

11.03.2023 11:18
273

Морепродукти з високою концентрацією Кадмію, що нещодавно з’явилися в Україні, можуть деформувати кістки і нашкодити печінці. Про це повідомляє Державна служба України з безпеки харчових продуктів та захисту споживачів, пише agronews.ua.

Зазначається, що в Україну небезпечні морепродукти були завезені з Литви. Виробник даного товару – китайська компанія Zejiang Zhoufu food Co. LTD, які експортувала литовська компанія “Plunges kooperatine prekyba”. А в Україні за ці продукти відповідає ТОВ “ВІЧУНАЙ-УКРАЇНА”. Як відомо, ця компанія представляє торгову марку VICI і не тільки.

Високу концентрацію Кадмію знайшли в замороженому міксі морепродуктів.

Кадмій небезпечний для людського організму і заборонений у багатьох європейських країнах.

Пари кадмію та його сполуки з іншими речовинами дуже токсичні. Це пов’язано зі здатністю речовини зв’язувати сірковмісні ферменти та амінокислоти.

До симптомів гострого отруєння кадмієм належать блювота і судоми. А часте споживання кадмію, навіть маленькими дозами, може призвести до порушення мінералізації кісток, що супроводжуються переломами та деформацією кісток.

У великих кількостях кадмій в організмі може завдати шкоди печінці, сприятиме розвитку анемії, кардіопатії, гіпертонії.Перегляди: 24
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: