НОВИНИ

В Україні з’явиться виноградарсько-виноробний реєстр

26.07.2023 16:35
chervone-i-bile-vyno-750x430

Створення «Виноградарсько-виноробного реєстру» та результати зонування територій, де потенційно можна вирощувати в промислових масштабах виноград, обговорили на засіданні робочої групи під головуванням першого заступника Міністра агрополітики Тараса Висоцького. Про це повідомило Міністерство аграрної політики та продовольства України, пише agronews.ua.

У нараді взяли участь представники державного сектору, українські та міжнародні експерти з питань виноградарства та виноробства.

Як наголосив Тарас Висоцький, виноградарство і виноробство – перспективні галузі українського агросектору, що мають великий потенціал. «Виноградарсько-виноробний реєстр» повинен спростити аграріям процес отримання ліцензій, доступ до необхідної інформації. Також реєстр повинен відповідати нормам і стандартам ЄС.

Під час наради були представлені результати зонування Миколаївської та Херсонської областей і визначення найбільш сприятливих районів у цих регіонах для вирощування винограду.

За підсумками наради визначені подальші кроки щодо завершення формування «Виноградарсько-виноробного реєстру» і створення системи його ефективного ведення, згідно з європейськими стандартами.Перегляди: 2
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: