АНАЛІТИКА

В Україні зросли ціни на моркву

10.05.2024 07:02
3

На ринку України зберігається тенденція зростання цін на торішню моркву. Про це повідомляють аналітики проєкту EastFruit, пише agronews.ua.

За інформацією проєкту, на цей час запаси моркви в українських господарствах фактично вичерпані, в той час, як попит на цю продукцію залишається досить високим. У ситуації, що склалася, ті фермери, які ще мають у своєму розпорядженні певні обсяги моркви, отримали можливість і далі підвищувати відпускні ціни.

Сьогодні українські фермери готові відвантажувати якісну моркву по 9-15 грн/кг ($0,23-0,38/кг), що в середньому на 26% дорожче, ніж наприкінці минулого робочого тижня. За словами ключових гравців ринку, торговельна активність на ринку моркви в Україні збільшилася, що на тлі сезонного скорочення запасів цієї продукції в місцевих господарствах призвело до дефіциту якісної моркви на ринку.

Додамо, що рік тому на ринку моркви в Україні відмічалася аналогічна ситуація, але ціни на якісну продукцію були в середньому в 3,4 раза вищими, ніж сьогодні.Перегляди: 581
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: