АНАЛІТИКА

В Україні зросли ціни на деякі зернові

12.03.2024 07:05
1

В AgroMarket UUB від Української універсальної біржі оновлено підсумки за період 04 – 10 березня, пише agronews.ua.

На пшеницю 4 класу ціни протягом тижня відображали висхідний тренд на фоні активізації попиту тваринницьких підприємств. Ринок соняшника з початку тижня і до його завершення також відображав кореляцію до підвищення, яке спричинено зростанням цін на соняшниковий шрот і активізацією попиту з боку переробників для своїх середньострокових потреб.

«Решта зернових трималися у раніше вже сформованих діапазонах, проте за деякими регіонами прослідковувалося підвищення. Ринок сої слідом за соняшником відображав зростання на початку тижня, однак на його завершення почав зазнавати тиску через обмежений попит», – зазначають аналітики УУБ.

Цінові індикативи AgroMarket UUB станом на 10 березня:

  • кукурудза – 5 006,16 грн/т (-0,04%);
  • пшениця 2 класу – 6 549,16 грн/т (+0,05%);
  • пшениця 3 класу – 6 019,25 грн/т (-0,14%);
  • пшениця 4 класу – 5 213,00 грн/т (+0,27%);
  • соняшник – 13 209,30 грн/т (+0,22%).

Протягом минулого тижня світові ціни на зернові та олійні культури відображали відновлення після кількох тижнів падіння. Хоча посів сільськогосподарських культур у США ще не розпочато та очікувана площа ще не визначена.

«Ф’ючерси на пшеницю в США показали неоднозначні результати: спотова пшениця CBOT наближалася до мінімумів кінця 2023 року, тоді як контракти на більш високі білкові ціни значно підвищилися. Ф’ючерси на кукурудзу зростали другий тиждень поспіль, перемістивши фокус ринку з великих американських акцій на загрозливу погоду в Бразилії та центральній частині США. Соєві боби завершили тиждень зростанням, що було спричинено коротким покриттям фондів перед березневим звітом WASDE», – додають аналітики УУБ.

Щоб ознайомитися з оглядом цінових індикативів ринку, перейдіть у безкоштовний чат-бот для купівлі та продажу аграрної продукції в Телеграм –AgroMarket UUB, далі – «поділитись номером» і обираєте розділ «Аналітика».Перегляди: 1176
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: