АНАЛІТИКА

В Україні значно подешевшала білоголова капуста

28.08.2022 18:19
art1057_1

Невисокий попит та проблеми з якістю змушують українських фермерів активно переглядати ціни на білоголову капусту у бік зниження. Повідомляє east-fruit.com, пише  agronews.ua.

Станом на 23 серпня виробники вже готові відвантажувати білоголову капусту по 10-17 грн/кг ($0,27-0,46/кг), що в середньому на 35% дешевше, ніж наприкінці минулого тижня.

«Основною причиною понижувального цінового тренду виробники вважають той факт, що покупці все частіше залишаються незадоволеними якістю білоголової капусти, яка суттєво погіршилася через несприятливі погодні умови. Термін реалізації такої продукції дуже обмежений, тому оптові компанії та роздрібні мережі ведуть закупівлі виключно дрібним оптом для поточних продажів. В результаті пропозиція капусти на ринку залишається надмірною, через що фермери не виключають подальшого здешевлення в даному сегменті», – повідомляють аналітики.

При цьому, незважаючи на здешевлення в даному сегменті, сьогодні відпускні ціни на білоголову капусту залишаються рекордно високими. Так, на даний момент вартість цієї продукції вже в середньому в 2,8 рази вища, ніж за аналогічний період минулого року.

Читайте також: В Україні успішно реалізується проєкт підтримки аграріїв: озвучено результатиПерегляди: 7
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: