АНАЛІТИКА

В Україні змінилися ціни на цибулю

22.02.2024 07:02
4

Українські фермери на поточному тижні почали розпродавати цибулю зі сховищ, внаслідок чого ціна на цю продукцію вперше з початку поточного року почала знижуватися. В результаті, вже сьогодні ріпчаста цибуля надходить у продаж по 8-14 грн/кг ($0,21-0,36/кг), що в середньому на 20% дешевше, ніж тижнем раніше. Про це повідомляє EastFruit, пише agronews.ua.

Якщо тижнем раніше багато фермерів ще утримувалися від реалізації ріпчастої цибулі, сподіваючись на підвищення відпускних цін, то вже поточного тижня господарства вирішили почати продаж наявних запасів. Приступити до активної реалізації наявних запасів цибулі виробники змушені через поступове зниження якості цієї продукції.

Українські фермери та оптові компанії останніми днями постійно повідомляють про те, що цибуля в сховищах швидко псується, і продавати таку продукцію з кожним днем стає все важче.

Зазначимо, що в ситуації, що склалася, власники якісної цибулі ухвалили рішення і зовсім відмовитися від продажів і заявили про свій намір відновити реалізацію не раніше середини березня поточного року.

Варто зазначити, що в аналогічний період минулого року ріпчаста цибуля в Україні надходила в продаж у середньому в 3,6 раза дорожче, ніж сьогодні.Перегляди: 1821
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: