НОВИНИ

В Україні затвердили список агропродукції, яка матиме пріоритет у еЧерзі

28.11.2023 11:05
fura-1

Кабінет Міністрів України затвердив список сільгосппродукції, яка матиме пріоритет під час бронювання в електронній черзі перетину кордону («еЧерга»). Про це повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук у Telegram.

Зазначається, що затверджено перелік сільськогосподарської продукції, яка має обмежений строк зберігання, та перелік сільськогосподарської продукції, яка має особливий режим зберігання. 

«Доручено Міністерству розвитку громад, територій та інфраструктури забезпечити відповідно до правил проходження електронної черги перед міжнародним пунктом пропуску через державний кордон України за допомогою електронної системи та її функціонування організацію бронювання користувачами електронної системи «Електронна черга перетину кордону» місць у пріоритетній черзі перетину кордону вантажними автомобілями із сільгосппродукцією, яка має обмежений строк зберігання, як такими, що відповідно до законодавства мають право на здійснення відповідних видів контролю в міжнародному пункті пропуску через державний кордон України у першочерговому порядку», — говориться у повідомленні. 

Крім того, бронювання місць у «еЧерзі» вантажних автомобілів із сільгосппродукцією, яка має особливий режим зберігання, відбуватиметься без зазначення номера митної декларації, оформленої для вивезення товарів із митної території України, під час бронювання.


Перегляди: 127
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: