НОВИНИ

В Україні запустили сайт адресної допомоги сімейним фермам

05.09.2022 13:17
IMGL9619-1024x683

Проєкт «Сімейні молочні ферми» запустив вебсайт для підтримки українських фермерів. Про це повідомили у пресслужбі проєкту, пише agronews.ua.

Головне завдання цього благодійного ресурсу залучити кошти для конкретних фермерських родин на конкретно визначені потреби. Тут розміщується інформація про ферми, які потребують різноманітної допомоги: від збору коштів на ліки до придбання техніки чи обладнання.

Наразі на вебсайті розміщена інформація про чотири сімейні молочні ферми:

  • Сімейна молочна ферма «Молочна хмаринка» із Волині потребує мототрактор та навісне обладнання до нього. Придбання цієї техніки дозволить власнику оптимізувати та покращити виробничі процеси й суттєво економити на оренді техніки.
  • Сімейна молочна ферма «Магл» (Вінницька обл.): її власник Микола Поляруш все життя має справу з коровами. Зараз на його фермі 14 корів, 5 телиць. Близько тисячі кілограмів молока з початку війни сім’я Миколи передала Збройним силам України, ще стільки ж — тимчасово переміщеним особам та населенню. Придбання прес-підбирача (тюкопресу) допоможе родині фермерів автоматизувати заготівлю корму. 
  • Сімейна молочна ферма «Зелена родина» (Хмельницька обл.): у сім’ї Лисенко, власників ферми, невтішні новини — у 38-річної Нелі Лисенко діагностували онкологію. Щоб врятувати маму трьох дітей та дружину потрібно 12 процедур хімієтерапії, вартістю 30 тис. грн кожна, тобто в загальному підсумку 360 тис. грн.
  • Сімейна молочна ферма «Відродження» (Рівненська обл.): власники ферми — родина Никончуків стала відомою на всю Україну завдяки сюжетам, які зняли національні телеканали. У перші місяці війни родина прихистила понад 20 біженців з охоплених війною регіонів. У 2022 р. Никончуки планували збудувати ферму на 40 голів. Однак війна стала на перешкоді: ціна на будівельні матеріали та корови зросла, а на молоко — так і залишилися низькою. Як результат — плани на нову ферму приходиться відкласти.

Цей сайт дає можливість допомогти конкретній українській фермерській родині зібрати кошти на придбання тих речей, які вони вкрай потребують сьогодні, щоб вже завтра виробляти ще більше фермерської продукції.

Читайте також: Агробізнес під час війни: як побудувати ефективну діяльністьПерегляди: 3
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: