НОВИНИ

В Україні закінчуються мінеральні добрива

21.11.2021 16:43
vegetables-and-fertilizer-32407

За підрахунками аналітиків, Україна входить у сезон із загальним дефіцитом близько 500 тис. т за всіма видами добрив. Про це повідомляє видання latifundist.com, пише agronews.ua.

За словами керівника напряму LNZ Energo Романа Кравця, через аномально високі ціни на газ вітчизняні виробники добрив були змушені суттєво скоротити виробництво.

Дефіцит добрив, на думку експерта, є практично невідворотнім. Тому розпочинати їх закупівлю аграріям варто вже зараз, вважає експерт.

«В умовах дефіциту, відсоток зростання матиме суто спекулятивний характер. Також немає передумов до різкого зниження цін на газ, який є основним компонентом для виробництва добрив. Навіть за умови, що ціна сировини різко знизиться, ціни на добрива зможуть відіграти лише до кінця квітня 2022 р. Тому наша рекомендація партнерам – якщо ви плануєте вносити добрива навесні, контрактуйтеся зараз як мінімум на половину обсягу», – наголосив Роман Кравець.

Слід зазначити, що газова криза вже впливає на ціни та обсяги виробництва мінеральних добрив не лише в Україні, а й у світі.Перегляди: 0
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: