НОВИНИ

В Україні високий потенціал для розвитку біоенергетичних культур

27.08.2022 16:25
346564-17994

25 серпня 2022 року Energy Club у партнерстві з Держенергоефективності провели чергову професійну вузькоспеціалізовану дискусію про розвиток біоенергетики в Україні. Цього разу учасники обговорили потенціал вирощення багаторічних енергетичних рослин у контексті сталого розвитку та енергетичної незалежності. Повідомляє agroreview.com, пише  agronews.ua.

Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький зауважив, що в Україні потрібно, передовсім, підвищувати потенціал напрямку вирощення біоенергетичних культур.

Оскільки площ для них більш ніж достатньо, а от потенціал малорозвинений. Він переконаний, що до цієї теми потрібно підключати усі дотичні ланки: аграрний бізнес, територіальні громади, органи місцевого самоврядування, профільні асоціації.

«Це має бути симбіоз і Мінагрополітики готове брати в цьому активну участь», – сказав Тарас Висоцький.

Голова Держенергоефективності Валерій Безус зауважив, що важливо, щоб питання розвитку енергетичних рослин не конфліктувало із розвитком продовольчої безпеки та використання аграрних потужностей на виробництво агро продукції.

Також він підкреслив, що вирощення енергетичних рослин є одним із способів підвищення родючості земель і запобігання її деградації.

За даними Держгеокадастру, від початку року в Україні опубліковувалося 262 тисяч гектарів землі, з них 277 га – це деградовані, 275 га – малопродуктивні.

Читайте також: В Україні успішно реалізується проєкт підтримки аграріїв: озвучено результатиПерегляди: 2
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: