НОВИНИ

В Україні виробляють унікальний літній продукт

15.07.2022 17:15
kurs-na-pererobku-v-ukrajini-viroblyayut-unikalniy-litniy-produkt

Український виробник під торговою маркою «Брати кукурудзи» минулого року вийшов із новим продуктом — варена солодка кукурудза без додавання цукру, спецій і ароматизаторів. Вид пакування, який використовує виробник, називається «м’яка консерва», тому що бар’єрна плівка може витримувати стерилізацію за температури 125°С протягом 35 хвилин. Про це повідомляє  agroportal.ua, пише agronews.ua.

Сировину вирощує ТОВ «Агросвіт» у Дунаївцях Хмельницької області на 40 га, там же знаходиться і переробка. 

Від збору врожаю, доставки його на завод, миття, переробки продукції та пакування проходить 6 годин. «Сировина не лежить на складах, а відразу потрапляє на лінію для переробки», — розповідає власниця інтернет-магазину «Цукрова кукурудза» Людмила Бецько. 

Під час збору продукції на полях працює близько 100 людей, оскільки збір проходить вручну, щоб кукурудза мала непошкоджену структуру. Її збирають у фазу молочної стиглості, завдяки чому зберігаються всі смакові та поживні властивості. 

Лінія переробки має потужність 40 тис. упаковок на день, за сезон можна виробити від 500 тис. до 1 млн упаковок. «Минулого року це була перша партія, на ринок випустили готової продукції 500 тис. упаковок по 2 качана в кожній. Очікуємо на поступове щорічне збільшення», — говорить Людмила Бецько. 

Зараз продукція ТМ «Брати кукурудзи» продається у невеликих мережевих супермаркетах, магазинах, на деяких АЗС, комплексах відпочинку та ресторанах. Віднедавна з’явилася сторінка в Instagram. 

Читайте також: Озимий ріпак: що обрати сорт чи гібрид.Перегляди: 32
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: