НОВИНИ

В Україні видано перші гранти на створення садів

09.08.2022 06:40
bolshoj-yablonevyj-sad-45646

Станом на 5 серпня вже видано перші 13 грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства в межах урядової програми «єРобота». Про це повідомляє пресслужба Мінагрополітики, пише agronews.ua.

Так, першими в освоєнні нової підтримки бізнесу стали агропідприємства з Одеської, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Волинської областей, Чернівецької та Закарпатської областей.

«Площі угідь для садівництва заявників варіюються від 1,34 до 25 га, як і суми гранту: від 360 тис. грн до 10 млн грн на одного отримувача. Загальна площа становить 177,39 га на суму 45,8 млн грн», — зазначається у повідомленні.

Вирощування лохини, чорниці, яблуневих, грушевих садів та ліщини — найактуальніші напрями, за якими аграрії подавались на грант.

Основна умова для учасників програми — створення робочих місць згідно з умов Порядку. Крім того, Програма передбачає співфінансування: від 30% власних коштів забезпечує її учасник, а 70% — держава. Цими коштами можна оплатити будь-які витрати, які пов’язані з погодженим проектом висадки насаджень.

Умови для учасників програми.

Детально з переліком програм можна ознайомитися за посиланням.

Читайте також: Якими критеріями оперувати при виборі сорту пшениці озимоїПерегляди: 4
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: