НОВИНИ

В Україні ввели новий вид штрафу

11.05.2023 19:21
3d1081eb1bc9b2a3b4bec6210fe0a53e

Власники квартир у багатоповерхових будинках можуть бути оштрафовані на десятки тисяч гривень за список правопорушень. До них відносяться як порушення громадського порядку, так і, наприклад, крадіжка електроенергії у сусідів. Про це повідомляє biz.today.ua, пише agronews.ua.

Наприклад, оштрафувати мешканців багатоквартирного будинку можуть за шум та гучний ремонт. Якщо ви живете у квартирі, потрібно враховувати, що за вашими стінами теж живуть люди. Правила одні для всіх. У квартирах не можна здійснювати ремонтні роботи, а також використовувати звуковідтворювальну апаратуру з 22:00 до 8:00 у вихідні дні та з 21:00 до 8:00 у робочі дні.

За порушення правопорядку потрібно бути готовими сплатити штраф від 85 до 255 гривень.

Штрафи загрожують також за перепланування квартири. У своїй квартирі ви можете змінювати те, що вам потрібно, робити будь-який ремонт, але все одно є ряд обмежень для всіх мешканців багатоповерхових будинків.

Наприклад, не можна без погодження збільшувати площу санвузлів через житлові приміщення або змінювати їхнє розташування; порушувати цілісність несучих конструкцій; демонтувати балконні блоки; розбирати зовнішні стіни, щоб переносити на балкони батареї центрального опалення. За такі дії мешканці можуть отримати покарання на суму від 1700 до 4250 гривень.

Оштрафувати також можуть і за крадіжку електроенергії. Таке також іноді зустрічається в багатоквартирних будинках. Сюди відноситься як сама крадіжка електроенергії, так і відсутність приладів обліку (лічильників) та будь-які втручання в роботу електролічильників на сходовому майданчику.

За незаконне використання електроенергії та інші види порушень вас можуть оштрафувати на суму від 50 до 100 тисяч гривень.Перегляди: 157
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: