НОВИНИ

В Україні у школах викладатимуть основи сільського господарства

29.04.2024 16:05
agrosfera-744x440

За сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України»(Проєкт USAID) експерти громадської організації СвітОсвіт створили навчальний шкільний курс «Агросфера» для учнів 10-11 класів, який льної середньої освіти. Про це повідомляє пресслужба Проєкту, пише agronews.ua.

Під час вивчення курсу учні познайомляться з основами сільського господарства, його роллю в економіці країни та світу, можливостями кар’єрного зростання в аграрному секторі. Також курс спрямований на підготовку нового покоління фахівців, які будуть займатися аграрною справою у майбутньому.

У 2024 році компанія Kernel, партнер Проєкту USAID, фінансово підтримала впровадження курсу «Агросфера» у 16 закладах освіти трьох областей України, де присутні виробничі потужності «Кернел» – Кіровоградській, Хмельницькій та Черкаській.

«Кернел», як і багато підприємств, відчуває нестачу кваліфікованих робіників. За умов дефіциту кадрів в агросфері виникає потреба популяризації сільськогосподарської галузі серед молоді для створення тероретичної та практичної бази для їх професійної реалізації. Ми сподіваємося, що завдяки вивченню курсу та відвідування наших підприжмств, учні шкіл звернуть увагу на перспективну сільськогосподарську сферу та зацікавляться роботою, яку ми можемо їм надати», – каже Сергій Тименко – керівник відділу навчання та розвитку персоналу «Кернел».

17 вчителів вже почали вчитися за тримісячною програмою, як викладати курс «Агросфера» для учнів шкіл. Педагоги отримують інформацію про сільське господарство в Україні від розробників курсу та провідних фахівців аграрного сектору.

Також ця програма допомагає освітянам розширити особистісний та професійний світогляд під час знайомства з основними напрямами сільського господарства в Україні, вдосконалити професійні компетентності, методичний інструментарій, який необхідний для ефективної роботи в умовах очного (денного) та дистанційного навчання, виробити навички координації проєктів формування аграрного досвіду та комунікації в аграрній сфері.

З початком 2024/2025 навчального року розпочнеться викладання курсу для учнів шкіл. Також вчителі отримають менторську підтримку із впровадження курсу, а «Кернел» допоможе організувати навчальні візити на свої потужності, щоб учні познайомилися, як працює аграрна компанія.

Впровадження курсу підвищить обізнаність учнів про аграрний сектор та сприятиме залученню молоді на навчання та подальше працевлаштування у сільське господарство.


Перегляди: 882
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: