НОВИНИ

В Україні суттєво зміняться тарифи на газ

03.08.2023 09:15
ilyustratyvne-foto_large

Триває четвертий місяць дії базових тарифних планів на газ для побутових споживачів. Постачальники оприлюднили свої річні цінові пропозиції. Є можливість порівняти вартість комунальної послуги, яку надають різні компанії. Про це повідомляє finance.today.ua, пише agronews.ua.

Вартість газу залишиться такою самою, як і в попередні місяці. Тарифи варіюються в межах 7,70-9,99 грн за кубометр блакитного палива. У семи постачальників ціни за кубометр нижче 8 грн, а у п’яти – вище за цей показник.

Як відомо, монополістом на ринку є компанія “Нафтогаз”. Вона обслуговує близько 98% усіх побутових споживачів. Йдеться про понад 12,4 млн домогосподарств, які купують газ за фіксованим тарифом у 7,96 грн за кубометр. Цінові пропозиції діють протягом року – до 1 травня 2024 року включно.

В Україні діє мораторій на підвищення тарифів на газ у період повномасштабної війни. Вони зафіксовані на рівні, що діяв у день повномасштабного вторгнення російських окупантів 24 лютого 2022 року.

Споживачі часто звертають увагу на жовтий або червоний колір газу на плиті, вважаючи, що постачальники палива “розбавляють” його. Однак полум’я в конфорці найчастіше змінює колір через несправності обладнання споживача або через нестачу кисню, що можна виправити.

Тарифи на газ з 1 серпня: українці будут платити різним постачальникам


Перегляди: 6
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: