НОВИНИ

В Україні стартувала благодійна ініціатива BORSCH

09.04.2022 17:00
7222dca7aa4c3b93d9e2c1181c41811c

В Україні до 1 га землі під городами обробляють близько 3,5 млн домогосподарств, що становить до 3 млн га загалом. Більшість інгредієнтів для своєї національної страви — борщу — українці вирощують на власних городах. Про це йдеться на сторінці на благодійної ініціативи у Facebook, пише agronews.ua.

До 23 квітня 2022 року у межах ініціативи BORSCH планується зібрати кошти у розмірі 1 млн євро та закупити насіння або розсаду овочів борщового набору (капуста, морква, цибуля, буряк) для безплатної роздачі в Україні у постраждалих від війни областях.

В Україні до 1 га землі під городами обробляють близько 3,5 млн домогосподарств, що становить до 3 млн га загалом. Більшість інгредієнтів для своєї національної страви — борщу — українці вирощують на власних городах. Це стосується в основному овочів так званого «борщового набору» — капусти, моркви, цибулі, буряку та картоплі.

Наразі гостро стоїть питання забезпечення посівним матеріалом овочевих культур у регіонах України, які постраждали від російської агресії, особливо в Сумській, Чернігівській, Київській, Харківській, Луганській, Донецькій, Запорізькій, Херсонській та Миколаївській областях.

Алекс Ліссітса запустив благодійну ініціативу BORSCH із метою надання можливості українцям забезпечити себе необхідними харчовими продуктами або ж отримати додаткове надходження для сім’ї.

Насіння овочів борщового набору безплатно отримають українці, які мають в обробітку землю до 1 га в особистих селянських господарствах потерпілих областей через територіальні громади.

Читайте також: В Україні суттєво подорожчають цигарки.Перегляди: 4
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: