НОВИНИ

В Україні розпочали будівництво заводу із виробництва заморожених овочів 

10.05.2023 16:12
162

Компанія «Органік-Д» розпочала будівництво заводу потужністю 20 тис. т переробки на рік, де буде вироблятися 10 тис. т мороженої цибулі та 10 тис. т мороженої моркви. Про це розповів керівник ТОВ «Органік-Д», експерт з виробництва овочів Вадим Кричковський, пише agronews.ua.

За його словами, компанія планує восени, коли цибулі багато, переробити свою продукцію і зібрати на ринку за прийнятною ціною. Переробка моркви — це робота зі сховища.

“Підхід до переробки складний, оскільки овочі потрібно готувати до чищення, миття, шліфування. Тобто переробка — це зовсім інший рівень, і до неї потрібно дорости, а кидатись відразу — нереально. Це або має бути окремим бізнесом із закупленими на ринку овочами, або ж виробнику потрібно наростити відповідні обсяги продукції для забезпечення переробки”, – розповів Вадим Кричковський.

Як відзначив експерт, до війни Україна експортувала щорічно на 5 млн євро замороженої цибулі та на 7 млн євро замороженої моркви. Але переважно потужності знаходилися в Херсонській області, де зараз вони зруйновані або розкрадені.Перегляди: 12
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: