АНАЛІТИКА

В Україні рекордно зросли ціни на фрукти

15.08.2023 11:10
x5rKj4rEukLwUqOZCW_DG3RZ2NO14IZ7s.jpg.pagespeed.ic.1KAJ57PEk4

У супермаркетах Києва є різноманітний вибір екзотичних фруктів, проте ціни шокують. «Главком» дізнався, за скільки можна купити закордонні ківі, фейхоа та кумкват в супермаркеті «Ашан», а також який екзотичний фрукт є найдорожчим, пише agronews.ua.

Давно звичний для українців фрукт ківі за кілограм заважить 349 грн. Саме стільки коштує сорт «Ківі голд».

Екзотика в столичних супермаркетах: ціни шокують (фото) фото 1

Незвичний фрукт пітахайя, який вирощують в Мексиці та в країнах Центральної та Південної Америки, здивує ціною. Один плід можна придбати за… 263,60 грн. 

Екзотика в столичних супермаркетах: ціни шокують (фото) фото 2

Якщо рожева пітахайя виявилася занадто дорогою, то супермаркети пропонують інший, «дешевший» варіант – жовту пітахайю можна купити усього за декілька гривень дешевше, тобто за 256,20 грн. 

Екзотика в столичних супермаркетах: ціни шокують (фото) фото 3

Найменший цитрус у світі кумкват також продається в київських супермаркетах, щоправда, кілограм вам заважить майже 589 грн. 

Екзотика в столичних супермаркетах: ціни шокують (фото) фото 4

Кілограм фрукту фейхоа можна придбати усього за… 740,80 грн. Фейхоа класифікують як ягоду, а за смаком порівнюють з ананасом і полуницею. Їдять фейхоа в сирому вигляді разом зі шкіркою. У ягодах фейхоа міститься водорозчинний йод, який добре засвоюється організмом людини. Крім того, білки, жири і вітаміни групи С і В у складі ягід легко сприймаються тілом і мають антиоксидантний ефект. 

Екзотика в столичних супермаркетах: ціни шокують (фото) фото 5

Один із найдорожчих фруктів в супермаркеті – мангостан. Мангостан або, як його називають, гарцинія, зростає головним чином у теплих районах Південної Америки, Австралії та в країнах Південно-Східної Азії. Плоди мангостана цінують за смакові якості, а також високий вміст поживних речовин. Купити кілограм екзотичного фрукту можна за 1000 грн. 

Екзотика в столичних супермаркетах: ціни шокують (фото) фото 6

Найдорожчим «лотом» в супермаркеті виявився фрукт рамбутан. Кілограм рамбутану, який є обов’язковим елементом багатьох страв малайської та тайської кухні, українцям обійдеться у 1074 грн. 

Екзотика в столичних супермаркетах: ціни шокують (фото) фото 7

Проте не лякайтеся. Якщо ви все-таки хочете скуштувати екзотичні фрукти не за всі гроші світу, то супермаркети пропонують порівняно дешевші, але не менш смачні варіанти. Так, наприклад, амарілу можна придбати за 97 грн, гранаділу – за 117 грн за штуку, кактус-фрукт – за 119, а гуаву – за 120 грн.Перегляди: 11
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: