НОВИНИ

В Україні рекордно зросла кількість фальсифікату горілки та цигарок

11.05.2023 09:15
photo_2021-06-08_12-07-09

В Україні під час повномасштабної війни збільшилась частка тіньового ринку підакцизної продукції. Держбюджет в умовах гострого дефіциту недоотримує десятки мільярдів гривень на рік. Стало відомо, де продають небезпечну продукцію. Про це повідомляє biz.today.ua, пише agronews.ua.

Голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев прокоментував складну ситуацію на ринку алкогольної та тютюнової продукції. Він заявив, що нелегальний спирт подешевшав за три місяці з 90 до 50 грн.

Депутат Верховної Ради повідомив, що офіційні обсяги виробництва відрізняються від реальних – можна з ймовірністю стверджувати, що далеко не весь спирт потрапляє на легальний ринок:

“Ми рекомендуватимемо Державній податковій службі, митниці, правоохоронним органам разом провести контроль виробництва спирту, тютюнових виробів, палива. Вони мають провести заходи щодо контролю, перевірити хронометраж на всіх підприємствах. Якщо ж контроль не допоможе, комітет звертатиметься до уряду з рекомендацією прийняти кадрові рішення”.Перегляди: 3
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: