НОВИНИ

В Україні прибуток лісової галузі в 2023 р зріс у понад два рази

02.02.2024 17:14
1

Внаслідок реформи прибуток лісової галузі в 2023 році зріс у понад два рази – до трьох мільярдів гривень. Про це на Міжнародному довкіллєвому форумі “United for Nature. Agenda for Ukraine” повідомив Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець, пише agronews.ua.

Це вже другий Форум під парасолькою United for Nature. Перший проводили торік у жовтні Міндовкілля спільно з Офісом Генпрокурора. 

«Наступна мета – перехід до лісництва, наближеного до природного. Переробка деревини в Україні має відбуватися за європейськими стандартами з робочими місцями та податками в Україні», – наголосив Міністр.

За його словами, в Україні наразі ефективно працює низка цифрових продуктів. Серед яких: лісорубний квиток та сертифікат про походження деревини. Станом на сьогодні онлайн видано вже майже 5000 сертифікатів про походження деревини. Та понад 10 тисяч е-лісорубних квитків.  

Очільник Міндовкілля наголосив, що «цифрові» запобіжники незаконним рубкам лісу та непрозорості ринку деревини фактично завершують реформу цифровізації лісової галузі. Перегляди: 70
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: