АНАЛІТИКА

В Україні прогнозують різке падіння цін на яблука

28.08.2023 07:09
apple (1)

Завищений ціновий тренд цього яблучного сезону породжує сьогодні невиправдано високі цінові очікування на ринку і для нового сезону. Таку думку в авторській колонці журналу «Садівництво по—українськи» висловив керівник компанії USPA Fruit Володимир Гуржій, пише AgroTimes, пише agronews.ua.

«Й наразі яблука нового сезону продають дорого, хоча ще і не мають належного ступеня стиглості, та й великої пропозиції ще немає, — зазначив він. — І взагалі такі високі ціни та недостигле яблуко на полицях має спричинити корок на ринку, ціни мають піти вниз, а попит знизитись».

З практики компанії USPA Fruit минулих років результат таких високих цінових очікувань був різним, згадує Гуржій. Бувало так, що наприкінці сезону на збиранні врожаю — хороша ціна, тобто очікування відгукуються саме на періоді збирання. Але потім ціна сильно просідає нижче за очікування.

«Буває, що навесні ціни нижчі за ті, що виробники могли отримати під час збирання, звісно, якщо рахувати правильно та враховувати всі витрати», — каже експерт.Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: