НОВИНИ

В Україні прогнозують повторний дефіцит пального

09.07.2022 11:07
158446-1_large

Ринок пального в Україні поступово наповнюється. Втім, прогнозують потворний дефіцит через нове пікове навантаження. Про це 24-му каналу розповів експерт, директор «Консалтингової групи А-95» Сергій Куюн, пише agronews.ua.

За його словами, зараз є прорив на ринку пального, «розрядити» ситуацію дозволило скасування державного регулювання цін на пальне в кінці травня.

«Через це за минулий місяць-півтора зросло постачання пального, кількість імпортерів в Україні зараз у 2,5 разів більша, ніж до війни», – зазначив Сергій Куюн.

Проте експерт каже, що надалі ситуація з пальним залишатиметься напруженою.

«У нас попереду серпень, вересень, а це пікові місяці навантаження на пальне. Бо це завжди жнива, активізація бізнесу, там треба буде ще більше пального й привозити його буде все складніше», – зауважує Сергій Куюн.

Він пояснив, що на ці місяці – з серпня по жовтень – будуть жнива, буде збільшений експорт, а це навантаження на транспортну інфраструктуру.

«Коли в країні війна, то може статися будь-що, не можна виключати якісь сценарії. «Ворог тримає на прицілі» нашу нафтову інфраструктуру. Нещодавно знову були удари по нафтопереробних заводах. Разом з тим для Європи великою проблемою буде відмова від російських енергоресурсів. Тому нам буде все важче знаходити пальне», – підсумував експерт.

Також найголовніші економічні новини читайте за посиланням.Перегляди: 3
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: