НОВИНИ

В Україні продають небезпечну зубну пасту

03.12.2023 18:14
fuerig024n

Щодня ми користуємось зубною пастою. Проте, як з’ясувалось, не від будь якої пасти,oj в нас продають, є користь. Стало відомо, що в Україні продають зубну пасту, яка може лише зашкодити зубам. Фахівці навіть називають список небажаної продукції. Про це повідомляє top.today.ua, пише agronews.ua.

У сучасному світі існує безліч марок зубної пасти. Водночас, практично кожний виробник позиціонує свою продукцію як найкращу та, звісно, безальтернативну. Отож найчастіше люди не надто цікавляться властивостями продукції, а обирають свою зубну пасту через рекламу, побачену по телевізору або в Інтернеті. Але чи дійсно все так, як нам розповідають маркетологи?

На це запитання спробував відповісти стоматолог Ян Стремський. Звісно, прокоментувати кожну марку зубної пасти, що є у продажу просто не можливо. Отож експерт склав список засобів, яким точно не слід приділяти жодної уваги.

Отож зубна паста Glister. За словами фахівця виробник добре рекламує свою продукцію обіцяючи неймовірний ефект. Та насправді її склад не відповідає обіцянкам маркетологів.

“На словах ти Лев Толстой, а на ділі… Багато обіцянок від виробника, але склад не вражає”, – красномовно прокоментував засіб стоматолог.

Наступним продуктом, на який звернув увагу фахівець, став “Лесной бальзам”.

“Цю пасту можуть використовувати тільки ельфи, але не люди точно”, – зазначив Ян Стремський.

Не кращим був і коментар щодо марки PresiDENT.

“Цю пасту створили для президентів двох держав-сусідів”, – пожартував експерт, натякаючи на Путіна та Лукашенка.

Щодо марки SPLAT, то стоматолог також не рекомендував би її купувати.

“Склад не дуже, ще й випускають у Росії”, – пояснює дантист.

Варто зазначити, що засновниками “Сплат-Косметика” є росіяни Євген Дьомін та Олена Білоус. Центральний офіс компанії знаходиться в Москві. Проте для вітчизняного ринку  цю зубну пасту виробляє Болгарія.

Категоричним був експерт і щодо марки “Новый жемчуг”.

“Просто “Ні”. І навіть без жодних пояснень”, – наголосив лікар.

За словами фахівця, під час вибору зубної пасти людям слід консультуватися зі своїм стоматологом. Адже ротова порожнина в кожного пацієнта індивідуальна. Отож і засіб для її чищення потрібно підбирати індивідуально.

Всі добре знають що зуби потрібно чистити двічі на день. Однак є пацієнти які все одно страждають від карієсу. Зокрема, так стається саме через використання неякісної зубної пасти. Адже гарна реклама далеко не завжди свідчить про таку ж гарну продукцію.


Перегляди: 94
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: