НОВИНИ

В Україні посилять вимоги до безпечності харчових продуктів

31.03.2023 12:11
agro

Народні депутати 24 березня проголосували в першому читанні за законопроєкт (№8290), який посилює вимоги до безпечності харчових продуктів та впроваджує європейські норми законодавства. Про це говориться у повідомленні Верховної Ради України, agronews.ua.

«Ми розуміємо, що турбуватися про безпечність харчових продуктів має держава, адже від цього залежить здоров’я кожного українця. Законопроєктом передбачається вдосконалення норм у частині харчового законодавства за принципом «від лану до столу». Також додаються норми щодо маркування та обігу харчових продуктів, які спрямовані на надання споживачам інформації про споживчі якості відповідних продуктів у доступній формі задля попередження введення їх в оману», — зазначив голова Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Олександр Гайду.

Встановлені норми відповідатимуть європейським. Зокрема, посилюється простежуваність на всіх етапах виробництва продуктів.

Крім того, позитивні зміни очікуються і для підприємців у разі ухвалення законопроєкту. 

«Ми вдосконалюємо законодавство, аби спростити умови для ведення бізнесу та розширити доступ до ринків країн ЄС. Цифровізуємо адміністративні процеси та спрощуємо умови роботи для малих виробників. Ми хочемо допомогти бізнесу, який тримає економіку України», — підкреслив Олександр Гайду.Перегляди: 5
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: