НОВИНИ

В Україні погодні умови зими були сприятливі для винограду

07.03.2024 16:28
3

Оскільки умови зими були сприятливі для винограду, відповідно навантажили кущі на плантаціях Національного наукового центру «Інститут виноградарства і виноробства імені В.Є. Таїрова» Національної академії аграрних наук України, повідомляють на сторінці центру у фейсбуці, пише agronews.ua.

Науковці зазначають, що станом на 4 березня на базі селекційно-дослідних ділянок та лабораторно-тепличного комплексу Інституту закінчили найголовніший етап по догляду за багаторічними рослинами кущів винограду – обрізки. 

“Під час здійснення цієї операції враховувалися біологічні особливості окремих сортів та форм винограду для повноцінної реалізації їх генетичного потенціалу. Враховуючи те, що умови перезимівлі були сприятливі для винограду, здійснювалися відповідні навантаження кущів”, – зазначають в Інституті Таїрова. 

Також вчені заготували матеріали прищепних сортів для виробництва щеплених саджанців винограду. Розпочали сухе підв’язування кущів. Паралельно з цими роботами закладається основа для проведення фундаментальних та прикладних розробок.Перегляди: 34
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: