АНАЛІТИКА

В Україні подорожчала свинина

11.02.2023 07:19
Raw fresh meat

Ціни закупівлі свиней забійних кондицій на початку лютого дещо послабилися під впливом сезонних чинників. Про це говориться у повідомленні асоціації «Свинарі України», пише agronews.ua.

«Минулотижневі торги для операторів вітчизняного ринку живця проходили дещо напруженіше, ніж попередні, а ціни закупівлі послабилися на 1-2 грн/кг. Так, більшість товарних партій цього тижня реалізують у діапазоні 66,5-68 грн/кг, а середньозважена позначка втратила 2% та склала 67,3 грн/кг. Хоча епізодично зустрічалися цінові пропозиції, як вище, так і нижче згаданого цінового коридору, вони стосувалися тварин, чия маса не відповідала стандартним забійним кондиціям», — пояснюють експерти.  

Представники м’ясопереробної галузі відзначають, що основною причиною пониження цін є послаблення ринкової активності.

«Водночас слабша реалізація протягом лютого є типовою сезонною динамікою, а її зміна не перевищує очікування. Незважаючи на млявішу торгівлю, закупівля живця відбувається планово, а вагомого цінового тиску з боку інших ринкових чинників, зокрема з боку імпорту, наразі не спостерігається», — додають в асоціації.Перегляди: 2
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: