НОВИНИ

В Україні подешевшали огірки

08.06.2024 18:10
s5

На поточному тижні на українському ринку спостерігається тенденція зниження цін на тепличні огірки. Про це повідомляють аналітики EastFruit, пише agronews.ua.

Зазначається, що чергове здешевлення в даному сегменті на початку червня експерти називають традиційним через збільшення на ринку пропозиції огірків із літніх теплиць.

Так, станом на 6 червня основні продажі огірка українські тепличні комбінати здійснюють по 20-45 грн/кг ($0,50-1,12/кг), що в середньому на 22% дешевше, ніж тижнем раніше. Причиною здешевлення цієї продукції, на думку аналітиків, став так званий сезонний фактор, коли на ринку почала зростати пропозиція даних овочів із місцевих господарств.

При цьому галузеві експерти підкреслюють, що ціна на огірки могла б знизитися і суттєвіше, якби не скорочення пропозиції цієї продукції через дощову погоду в більшій частині країни.

Наразі ціна на огірки в Україні знизилася в середньому на 30% порівняно з аналогічним періодом минулого року. При цьому виробники не виключають подальшого цінового спаду, коли у продаж почне масово надходити огірок із відкритого ґрунту.Перегляди: 235
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: