АНАЛІТИКА

В Україні подешевшала капуста

31.05.2024 08:05
8

На українському ринку зберігається тенденція зниження цін на ранню білокачанну капусту. Основною причиною знижувальних цінових коригувань в даному сегменті виробники називають сезонне збільшення пропозиції капусти нового врожаю, а також досить невисокий попит на дану продукцію. Про це повідомляє EastFruit, пише agronews.ua.

Так, на сьогодні капуста врожаю 2024 року пропонується до продажу в межах 6-10 грн/кг ($0,15-0,25 /кг), що в середньому на 20% дешевше, ніж наприкінці минулого робочого тижня.

Насамперед фермери змушені активно знижувати ціни на капусту нового врожаю через надлишкову пропозицію на ринку: більшість українських господарств уже розпочали масові відвантаження ранньої капусти.

Також ситуацію погіршують досить невисокі темпи збуту цієї продукції. Оптові компанії та роздрібні мережі воліють вести закупівлі невеликими партіями, враховуючи відносно короткий термін реалізації цього овоча.

Варто зазначити, що наразі ціна на ранню капусту в Україні вже в середньому на 82% нижча, ніж в аналогічний торішній період. При цьому виробники не виключають, що тенденція до зниження цін у даному сегменті збережеться на ринку й надалі.Перегляди: 302
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: