Комунальне підприємство «ФрутБанк» Мостиської міськради на Львівщині презентувало новинку – цукати з кабачків. Про це повідомляється на сторінці підприємства у фейсбуці, пише agronews.ua.
Виробник зазначає, що більшість споживачів вважають, що цукати виготовлені не з кабачків, а з інших фруктів.
«Пропонуємо для Вас новинку, цікавий і солодкий продукт – цукати із кабачків. Також за нашою традицією повністю натуральний продукт, навіть в якості барвника використовуємо смородину та червоний буряк. Радимо спробувати, адже на смак лише 5% опитаних кажуть що це кабачок (на думку інших 95% — банан, диня, кавун тощо)», – йдеться у повідомленні.