НОВИНИ

В Україні планують виробляти мармурову свинину

13.06.2022 17:03
Yalovychina_441x300px_Mramornaya

ПП «Сігма» хоче виробляти мармурову свинину з жировими вкрапленнями. Це смачне м’ясо найвищої якості і має вищу ціну. Про це в інтерв’ю журналу The Ukrainian Farmer розповів співвласник підприємства Мгер Куюмчян, пише agronews.ua.

Для цього «Сігма» планує співпрацю з канадською генетичною компанією Genesus, свині якої відомі якістю м’яса.

«У наших планах – запустити окрему лінійку виробництва товарних гібридних свиней, використовуючи їхніх кнурів», – зазначив Мгер Куюмчян.

Сьогодні в Україні, на жаль, немає культури споживання мармурової свинини, додав він. І власне таке м’ясо не представлене на вітчизняному ринку – лише яловичина.

«У приватних садибах вирощують угорську мангалицю, але системного попиту на таке м’ясо немає, – зауважив Мгер Куюмчян. – Натомість у Канаді, Америці, Японії та інших країнах цей сегмент свинарства дуже розвинений, а мармурове м’ясо в магазинах на 16-18% дорожче, ніж звичайне. Гадаю, за рік-два «Сігма» сформує відповідну пропозицію».

Хоч це справа нова для підприємства, але ризиків тут немає, вважає він, адже якість і забійні кондиції туші не відрізняються від параметрів звичайної свинини, а м’ясо гарантовано буде смачнішим.

«Витрати на відгодівлю таких свиней ідентичні до звичайних, хіба що виникнуть додаткові технологічні нюанси – трохи більше роботи буде для персоналу, для ведення окремої селекційної роботи», – додав Мгер Куюмчян.Перегляди: 3
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: