ГОЛОВНЕ

В Україні перестала розвиватися ягідна галузь

04.01.2024 09:15
клубника-поле

Ягідна галузь в Україні перестала розвиватися вже давно. І причини не в повномасштабному вторгненні.Таку думку висловив комерційний директор компанії «Ван Дайк Технікс‎»‎‎ Андрій Марущак у коментарі SEEDS.

«Ягідна галузь в Україні не розвивається. Вона застигла і стоїть на місці. Якщо раніше, років п’ять тому, ми бачили якісь нові посадки, збільшення насаджень тощо, то на сьогоднішній день цього немає. Перша причина — відсутність людей, друга — відсутність навіть не грошей, а бажання інвестувати. В українців вичерпалися можливості, а зовнішні інвестори не хочуть до нас йти через війну», — говорить Андрій Марущак.

На його думку, зовнішні інвестори під час війни не поспішають вкладатись в українські проєкти, а внутрішні — просто не хочуть робити ці доволі значні інвестиції.

«Від початку в ягідництво потрібно вкласти великі гроші, щоб отримати прибуток. Навіть ті, хто вже має певні насадження і можливості для охолодження, не планують якихось капітальних проєктів. Тому що капітальний проєкт — це гроші. А люди не готові сьогодні до цього», — вважає Андрій Марущак.Перегляди: 395
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: