ВАЖЛИВО

В Україні оновилися ціни на зернові культури

28.06.2023 11:38
2738

В AgroMarketUUB від Української універсальної біржі оновлено інформацію про ринкові тренди за минулий тиждень. За період з 20 по 26 червня ціни на кукурудзу знаходилися в стабільному діапазоні. Початок тижня для фуражної пшениці розпочався зі зростанням індикативів, яке на кінець періоду перейшло у низхідний тренд.

«Зниження вартості на деякі зернові було пов’язано із послабленням попиту з боку борошномельних та тваринницьких підприємств. За тижневим прогнозом ціни будуть знаходитися на попередніх рівнях», – зазначають аналітики УУБ.

Цінові індикативи трейдерів станом на 26 червня до минулого тижня:

  • кукурудза – 5 276,71 грн/т (+0,26%);
  • пшениця 2 клас – 5 818,70 грн/т (-0,78%);
  • пшениця 3 клас – 5 473,10 грн/т (+0,16%);
  • пшениця фуражна – 4 959,17 грн/т (-0,51%).

«Попередній тиждень для ф’ючерсів кукурудзи (CBOT) відображав ріст через несприятливі прогнози погоди.  Аналогічна тенденція була і на олійний комплекс, яка була підтримана умовами посухи в ключових регіонах вирощування. Проте тиждень завершився зниженням цін, яке спричинене позитивними очікуваннями на погодні умови. Також на послаблення індикативів вплинула фіксація прибутків трейдерами, після їх тривалого піднімання ціни вгору», – додають аналітики біржі.

Щоб повністю ознайомитися з ціновими індикативами та оглядом ринку, перейдіть у безкоштовний чат-бот для купівлі та продажу аграрної продукції в Телеграм – AgroMarketUUB – розділ «Аналітика».Перегляди: 8
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: