АНАЛІТИКА

В Україні обвалилися ціни на тепличні огірки

09.03.2024 18:28
1

З початку поточного тижня ціни на місцеві тепличні огірки в Україні почали інтенсивно знижуватися. Про це повідомляють аналітики проєкту EastFruit, пише agronews.ua.

Як результат, на сьогодні українські тепличні комбінати пропонують до продажу огірки по 85-130 грн/кг ($2,23-3,41/кг), що в середньому на 15% дешевше, ніж наприкінці минулого робочого тижня.

За даними експертів проєкту, у більшості регіонів країни встановилася тепла сонячна погода, що призвело до зростання темпів збирання огірка в місцевих тепличних комбінатах і до стрімкого зростання пропозиції цієї продукції на ринку.

Виробники сподіваються на те, що ситуація в цьому сегменті найближчим часом дещо покращиться, але водночас оператори оптових компаній не настільки оптимістичні. На їхню думку, зростання цін на тепличні огірки найближчим часом стримуватиме сезонне збільшення пропозиції цієї продукції на ринку. На додаток, на цей час ціла низка тепличних комбінатів в Україні тільки готуються до початку збору нового врожаю овочів.

Варто зазначити, що сьогодні огірок в Україні надходить у продаж вже в середньому на 16% дешевше, ніж в аналогічний період минулого року. І водночас ці тепличні овочі в Україні залишаються найдорожчими серед усіх аналізованих країн регіону моніторингу.Перегляди: 1002
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: