НОВИНИ

В Україні хочуть відродити європейські традиції українського мисливства

20.02.2024 18:15
1

Мисливство – це про розвиток місцевої економіки, непромислових територій, про нові робочі місця, про доходи, частину з яких буде скеровано на відновлення популяцій диких тварин та забезпечення їх охорони, про відродження науки й профільної освіти й про найголовніше – збереження нашої прекрасної природи для майбутніх поколінь. Про це зауважив Голова підкомітету з питань взаємодії держави і бізнесу та інвестицій Комітету з питань економічного розвитку Ігор Марчук, пише agronews.ua.

В Україні зареєстровано нову громадську спілку «Українська Ловецька Рада», створену з амбітною й важливою метою – відродити європейські традиції українського мисливства й вивести його на один рівень із кращими світовими стандартами.

“Мисливство сьогодні – це перш за все про збереження та розвиток біорізноманіття, про єднання людини з природою, про стале та збалансоване використання природних ресурсів, про повагу до навколишнього середовища, про культуру, етику й естетику полювання, про співпрацю між природоохоронними організаціями та ловецькою спільнотою, – розповідає Ігор Марчук.

Діяльність нової спілки базується на фундаментальних європейських принципах та підходах до розвитку мисливського господарства, викладених у Європейській Хартії з полювання та біорізноманіття, а також рекомендацій зі сталого полювання згідно з Директивою Європейського Парламенту та Ради від 30 листопада 2009р. №2009/147/ЄС про захист диких птахів, Конвенції про охорону біологічного різноманіття від 1992 року, законами України тощо.

Щиро бажаю громадській спілці та її засновникам успіхів в роботі, запрошую усіх, хто розділяє мету та цінності ГС «Українська Ловецька Рада», долучатися до її роботи й разом, спільно розбудовувати якісно нове майбутнє дикої природи України!”Перегляди: 56
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: