НОВИНИ

В Україні буде комплексно переглянуте законодавство про пестициди і агрохімікати

06.03.2024 12:23
5

Бізнес-спільнота Європейської Бізнес Асоціації позитивно сприймає підтримку Урядом проєкту Закону «Про засоби захисту рослин і добривні засоби», який має гармонізувати українське законодавство з відповідними нормами ЄС в частині допуску до ринку засобів захисту рослин (ЗЗР), їхніх діючих речовин і коформулянтів, а також добрив, пише agronews.ua.

Це перший за майже 30 років комплексний перегляд галузевого законодавства у сфері добрив та ЗЗР, метою якого є осучаснення методів контролю за обігом ЗЗР та добрив в Україні, покращення простежуваності, зменшення ризиків для довкілля та наближення українського регулювання до європейського. 4 березня законопроєкт був зареєстрований у Верховній Раді України під номером №11062. 

Бізнес підтримує ідею належної та поступової адаптації законодавства ЄС у сфері ЗЗР та добрив з урахування реалій українського сільського господарства та дякує Міністерству захисту довкілля та природних ресурсів України за фаховість та продуктивну співпрацю.

У той же час, експерти Агрохімічного комітету Асоціації готові долучитися до опрацювання тексту законопроєкту на етапі його розгляду Верховною Радою України. Сподіваємося, що результатом спільної роботи стане якісно нове агрохімічне законодавство.Перегляди: 102
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: