НОВИНИ

В Україні зросла ціна на молочну сировину

06.09.2020 08:02
b8fa88e7

За місяць середня ціна на молоко-сировину зросла на 27 коп. –до 10,04 грн/кг. Сезонність вносить свої корективи, що додатково підсилюється дефіцитом сировини, як порівняти з минулим роком. Про це повідомили в Асоціації виробників молока, пише agronews.ua.

Традиційно найактивніше зросли ціни на екстраґатунок – на 34 коп. – до 10,64 грн/кг. Вищий ґатунок подорожчав на 26 коп. – до 10,08 грн/кг. Перший – на 20 коп. – до 9,39 грн/кг. Ціни на середні та великі партії екстраґатунку по регіонах на даний час практично однакові і коливаються в діапазоні 10,6-10,8 грн/кг.

Підвищення цін спостерігатиметься і надалі в рамках висхідного сезонного тренду. Для середніх і  великих партій молока екстраґатунку досягнення позначки в 11 грн/кг досить реальне, що за особливостей нинішнього сезону є більш ніж прийнятним.

Ціни, вищі за цю позначку, перебуватимуть під серйозним тиском більше зовнішніх факторів – глобального цінового тренду за умов збільшення світових запасів молочних продуктів та імпорту молочного ряду в Україну, який продовжує зростати.


Перегляди: 1
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: