НОВИНИ

В Україні знижується ціна на моркву

26.07.2020 17:25
0e17febd522cd9389b04ce5c00f25aec_M

Негативний ціновий тренд в даному сегменті фермери пов’язують як з досить великою пропозицією на ринку, так і з невисокими темпами збуту. Водночас вони не виключають подальшого здешевлення, якщо попит на моркву залишиться колишнім. Пише це повідомляє EastFruit, пише agronews.ua.

З огляду на збільшення пропозиції даної продукції на ринку, виробники змушені знижувати ціни на моркву. На даний момент морква з місцевих господарств пропонується до продажу за ціною 6-9 грн/кг, що в середньому на 12% дешевше, ніж тижнем раніше.

За словами виробників, зниження цін пов’язане з сезонним зростанням пропозиції моркви середніх сортів. Крім того, тиск на ціни надає досить стриманий попит на цю продукцію. Оптові компанії та роздрібні мережі готові закуповувати зазначені коренеплоди тільки невеликими партіями, пояснюючи своє рішення вкрай низькими темпами реалізації в роздрібній торгівлі.

Незважаючи на те, що ціна на моркву в Україні знижується, вона ще значно перевищує рівень минулого року. В кінці липня 2019 року морква на українському ринку коштувала в середньому на 27% дешевше, ніж на сьогоднішній день.


Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: