У с. Аркадіївці, Лісовогринівецької ОТГ, Хмельницької обл. розпочала роботу чергова показова сімейна молочна ферма. Про це повідомляє Громадський простір, пише agronews.ua.
Завдяки проєкту ПРООН та Уряду Швеції «Сімейні молочні ферми — добробут людей та сталий розвиток села», що впроваджується фондом «Любіть Україну» родина Володимира й Наталії Бойків відкрила сімейну ферму.
Як повідомив Олександр Лісовський, керівник проєктів фонду, це перша показова сімейна молочна ферма на Хмельниччині. Загалом, у рамках проєкту такі ферми відкрито на Волині та Рівненщині. Всього у Хмельницькій, Тернопільській, Рівненській і Волинській областях за допомогою благодійного фонду «Любіть Україну» вже відкрито 40 сімейних молочних ферм.
Зазначається, що власники ферми «У Бойків» нині утримують 18 корів і здають молоко на молокопереробне підприємство.
Нагадаємо, Уряд затвердив план заходів з розвитку соціально відповідального бізнесу.