НОВИНИ

В Україні не зможуть вчасно завершити інвентаризацію сільгоспземель

13.09.2020 12:15
65f0-907x600

Переможці тендерів на проведення державної інвентаризації земель в Україні не можуть виконати взяті на себе зобов’язання.  Про це розповів голова Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Роман Лещенко на своїй сторінці у Facebook, пише agronews.ua.

«У понеділок, 7 вересня, під час зустрічі з керівництвом Держгеокадастру, значна частина підрядників визнали, що до 21 вересня не зможуть завершити інвентаризацію земель сільськогосподарського призначення. Після оцінки реального стану справ, за результатами зустрічі 31 липння, маємо тільки одну область де завершена інвентаризація», – повідомив голова Держгеокадастру.

Зазначається, що державне підприємство «Центр державного земельного кадастру» завершило інвентаризацію земель сільського призначення у Тернопільській області.

До 21 вересня, з високою ймовірністю, будуть завершені роботи ще по семи областях:

  • Київська – ДП «Центр державного земельного кадастру»;
  • Миколаївська – ДП «Центр державного земельного кадастру»;
  • Луганська – ДП «Центр державного земельного кадастру»;
  • Чернігівська – ТОВ «Київзем»;
  • Закарпатська – ТОВ «Центр проектів»;
  • Івано-Франківська – ТОВ «Ренесанс Груп»;
  • Черкаська – ТОВ «Юнекс консалтінг».

«Як бачимо, половина областей де матимемо вчасний результат – це робота держпідприємства, а от у приватних виконавців чомусь виникають проблеми. Більше місяця тому вони взяли на себе зобов’язання завершити роботи до 21 вересня 2020, уклали додаткові угоди. Держгеокадастр пішов на зустріч, розуміючи ситуацію, що склалася у зв’язку з пандемією “КОВІД-19”. Проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення є стратегічно важливим завданням в рамках реалізації земельної реформи», – зауважив Лещенко.

За його словами, умови договорів не виконані, тому важливо визначитись – застосовувати передбачені договорами санкції, чи, якщо на те є об’єктивні причини, продовжувати терміни виконання робіт. Дане рішення буде прийнято найближчим часом, додав голова Держгеокадастру.


Перегляди: 3
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: