НОВИНИ

В Україні науковці та бізнес створили виробництво для глибокої переробки конопель

29.07.2020 08:02
picture2_vyraschivanie-kon_353597_p0

Компанія ТОВ «Хемптехно» створила обладнання для первинної переробки трести конопель. Лінія дозволяє переробляти сировину різної якості, від соломи до трести, з хаотичним розташуванням їх у шарі сировини як в рулонах, так і в тюках. Про це повідомляє agrocareer, пише agronews.ua.

«На виробництво прийматимуть сировину з фермерських господарств, які мають ліцензію на вирощування конопель. Вже проведено успішні заводські випробування промислового зразка лінії з переробки луб’яних культур (ЛПЛ), що стало початком позитивних змін в напрямку одержання натуральної, екологічно чистої продукції з промислових конопель», — йдеться в повідомленні компанії.

Волокно і костриця, одержане за запропонованою технологією, знаходить широке застосування у різних сферах сучасної промисловості: біопластик, будівельні матеріали, текстиль, медицина, військово-промисловий комплекс та ін.

Слід зазначити, що ця розробка є першою українською лінією з переробки трести промислових конопель, яка є плідною роботою фахівців компаній ТОВ «Хемптехно», Інституту луб’яних культур (м.Глухів) та заводу ТОВ «Укр.Агро-сервіс».

Нагадаємо, на Сумщині створять перший в Україні ландшафтно-мистецький парк ленд-арту.


Перегляди: 0
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: