НОВИНИ

В Україні готують масштабну перевірку постачальників зерна

06.09.2020 10:02
export_zerno_10.05

Великі аграрні компанії повинні «відсіювати» легальних постачальників зерна від фіктивних, які фігурують у схемах ухилення від сплати ПДВ. Про це заявив член комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Олексій Ковальов, передає УНН, пише  agronews.ua.

За його словами, великі компанії, як правило, перевіряють своїх контрагентів. Мова про тих, хто претендує на бюджетне відшкодування ПДВ.

«Мають місце випадки, коли малі, середні або навіть великі фермери вирощують сільськогосподарську продукцію, попередньо не зареєструвавшись як суб’єкт сільськогосподарської діяльності. Такі підприємства мають ознаки фіктивних і використовуються в схемах ухилення від сплати податків. У свою чергу, компанії, особливо з іноземним капіталом, повинні відслідковувати рух товарів і вимагати від контрагента фінансову і навіть статистичну звітність. Простіше кажучи – “просіювати через сито” легальних виробників сільськогосподарської продукції», – каже нардеп.

Він додав, що для податківців сільськогосподарська продукція є ризиковим товаром, велика кількість якого знаходиться у тіньовому обігу.


Перегляди: 1
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: