НОВИНИ

В ООН прогнозують суттєве зростання експорту зерна з України

12.08.2022 17:23
159855-1_large

Організація Об’єднаних Націй очікує “значного зростання” кількості кораблів які вивезуть зерно з нещодавно розблокованих українських портів після того, як Україна, Туреччина, РФ та ООН погодили процедури транспортування продовольства з України. Про це заявив тимчасовий координатор ООН у Спільному координаційному центрі в Стамбулі Фредерік Кенні, пише agronews.ua.

В організації прогнозують, що кількість суден, що прибувають до українських портів, найближчим часом зростатиме по мірі укладення нових угод щодо зерна.

“Ми очікуємо значного зростання кількості заявок на перевезення. Мета 2-5 млн тонн місячного експорту досяжна. На початку наступного тижня ми проведемо комплексний огляд процедур, щоб побачити, що потрібно налаштувати та покращити”, — розказав Кенні.

Він зазначив, що вже зараз фіксується високий рівень інтересу власників судів до експорту зерна з України. У Туреччині стоять на якорі кілька порожніх суден, які чекають на організацію продажів, щоб вони могли вирушити до портів України за вантажем, додав представник ООН.

Читайте також: Якими критеріями оперувати при виборі сорту пшениці озимоїПерегляди: 5
Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
Поширити: